13 december 2024

We Are Today

Jongerenproject voor de regio van start in januari 2025!

We Are Today

Wat is WAT?? We Are Today, beter bekend als WAT!, stimuleert en faciliteert culturele activiteiten die volledig door jongeren worden geïnitieerd. Dit doen ze door middel van begeleiding, samenwerking met een uitgebreid netwerk van culturele en maatschappelijke partners, en het verstrekken van financiële steun.

Het doel is om jongeren met elkaar te verbinden, hun vaardigheden te ontwikkelen, leiderschap te bevorderen en hen de mogelijkheid te geven om via creatieve uitingen vorm te geven aan de toekomst van hun stad en regio.

Het project heeft haar succes al bewezen in Venlo en gaat vanaf 1 januari de samenwerking met de Cultuurregio Noord- en Midden- Limburg aan. Door deze samenwerking is het mogelijk om jongeren in de leeftijd van 16 tot 28 jaar te ondersteunen in de hele regio!

Dus WAT! inspireert jou? Heb jij een tof idee voor het organiseren van een evenement, show, workshop, feest, festival, expo, tentoonstelling, lezing, wedstrijd (en ga zo nog maar even door)? Neem contact met ons op via wat@cultuurontwikkelaar.nl en laat ons samen brainstormen!

Meer info vind je op www.wearetoday.nu

Shutterstock 526267726

We Are Today - Jij bepaalt morgen!